Про мене

Вітаю, я Міла Поправко.

Надаю професійну допомогу психолога, сексолога, психотерапевта, сімейного психолога.

Консультую індивідуально очно в м. Києві та онлайн (весь світ). Працюю з дорослими, парами та групами.

Проводжу бізнес-консультації. Лекції для ефективного розвитку бізнесу. Для співробітників і топ-менеджменту.

  • Конфіденційно
  • Ефективно
  • Неупереджено
  • Індивідуальний підхід
  • Безпечно

З душею та любов’ю ставлюся до своєї роботи. Ціную унікальність людини, яка звернулася за допомогою. Радію важливим усвідомленням та якісним змінам, які відбуваються в житті моїх клієнтів.

Я знаю, будь-яка людина здатна насолоджуватися своїм життям, кохати і бути коханою! В унікальності кожного величезна сила та потенціал. А психолог – саме та людина, яка допомагає його розкрити. Мати свободу і щастя.

Мій практичний досвід понад 10 років. Кожна сесія, місяць, рік практики поглиблює мою кваліфікацію, ефективність, майстерність моєї роботи. І я продовжую розвиватися в складній і улюбленій професії.

Надихаюся вдячністю та результатами моїх клієнтів, які змінили своє життя після нашої зустрічі. Нескінченно захоплююся їх сміливістю на складному шляху терапії та наполегливим бажанням змін.

Втрати та зрада. Радість та любов. Падіння та злети. Відсутність знань та навичок. Все це було у моєму житті. Так само, як і у вашому. Крок за кроком, по крихтах я збирала цінну інформацію, наполегливо і ґрунтовно шукала дієві методи для якісних змін у житті. І багато професійно навчалася. Розвивалася як особистість та фахівець. Сьогодні я чітко знаю, як стати щасливою, досягти бажаних результатів. І можу допомогти Вам.

З 2006 року допомагаю людям змінювати їхнє життя та досягати щастя. Шлях у психологію, як професію, розпочався зі здійснення моєї мрії – створення проекту Ms-studio та моїх авторських занять з розвитку сексуальності та жіночності, які допомогли сотням жінок здобути впевненість, любов, побудувати яскраве та прекрасне життя. А я, шляхом власного дослідження, набула колосальних знань про людську душу і тіло, опанувала основи коучингу, самостійно шляхом «спроб та помилок» побудувала свою справу «з нуля», наполегливо втілюючи свою мрію. Вивчила, як через тіло та рухи набувати внутрішньої гармонії, рівноваги. Лікувати поранену душу.

У своїй роботі зі зцілення крихкої людської душі використовую цілісний підхід. Підбираю індивідуально для кожного випадку та ситуації знання з різних напрямків психотерапії, коучингу та авторські напрацювання.

У мене успішна практика. Проводжу лекції та консультації на запрошення, у тому числі й для бізнесу.

Вихід є завжди і я допоможу Вам його знайти. Якщо Ви відчуваєте та розумієте, що з’явився дискомфорт та незадоволеність, досить відкладати своє життя! Запишіться на консультацію зараз.

Гарантую професіоналізм, конфіденційність, неупередженість, анонімність, дбайливий підтримуючий простір.